30 Mayıs 2015 01:11:59
Anasayfa | İletişim
English    
"Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular..." Heredot

 
Foça Kalesi
UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi'nde
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
Hızlı Ulaşım : Telefon

 
   
 
Alo 153
Dilek & Şikayet
 
 
 
 
 
 
Ziyaretçi Bilgileri
 
 
 

Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu Ağaçlandırma Çalışmaları Projesi
15 Nisan 2010


   

İzmir Valiliği, Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir İl Çevre ve Orman Müdürlüğü arasında yapılan protokol çerçevesinde gerçekleştirilen Ağaçlandırma Projesi Fidan Dikme Töreni, İzmir Valisi M. Cahit KIRAÇ, İzmir İl Çevre ve Orman Müdürü Doç. Dr. Osman TATAR, İl Milli Eğitim Müdürü M. Ragıp ÜYE ve İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Emin ÖZLER’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İşyurtları Daire Başkanı Ömür BORAZAN, Orman Bölge Müdürü İbrahim ÇİFTÇİ, Foça Kaymakam Vekili Ahmet ARABACI, Foça Cumhuriyet Başsavcısı Bestami TEZCAN, Foça Belediyesi Başkan Vekili Osman YURTSEVEN, Foça Emniyet Müdürü Erhan ZEREN, Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu ve İşyurdu Müdürü Halis ORHAN ve Deniz Kurmay Albay Ü. Engin UYANIK’ta Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu ağaçlandırma alanında gerçekleştirilen dikim törenine katılanlar arasında yer aldılar.

İzmir Valisi M. Cahit KIRAÇ yaptığı konuşmada; ‘‘ İnsanı ve fidanı seviyor, bu güzel duyguları paylaşıyoruz. Orman varlığını arttırmak adına öğrencilerimizin de ağaçlandırma çalışmalarına katkı sağlamaları ve sevgiyle bağlanmaları bizleri çok mutlu ediyor. Hep birlikte coğrafyamızı güzelleştiriyoruz. Bu bizler için ulvi için görev. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi.’’ dedi.

Program emeği geçenlere sertifika verilmesi ve fidan dikimi ile sona erdi.

140 hektarlık bir bölgede buluna Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu ağaçlandırma alanında 135.600 adet fidan toprak ile buluştu.


15.04.2010 Foça Belediyesi Basın Bürosu


Ağaçlandırma Törenine Davet

 
 

14 .04.2010 Foça Belediyesi Basın Bürosu

 

   
 
 
   
   
   
 
İLAN
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 

  Copyright © Foça Belediyesi
E-Mail: bilgi@foca.bel.tr | Tel : 232 812 11 27 | Fax : 232 812 24 22
yönetim | umut tutar