Haberler

FUTBOL VE ARKADAŞLIK KAZANDI - 22 Eylül 2019

FUTBOL VE ARKADAŞLIK KAZANDI

Foça’da gerçekleştirilen ‘‘1. Phokaia Çocuklar Futbol Turnuvası’’, Pazar günü oynanan maçlarla sonlandı. Keyifli ve mutlu geçen turnuvada çocuklar, yarışma ve takım olma deneyimini yaşadı.

Foça Belediyesi’nin katkılarıyla, Karşıyaka Demirköprü Spor tarafından 20-22 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenen 1. Phokaia Çocuklar Futbol Turnuvası’nda, U11 ve U12 yaş kategorilerinde maçlar oynandı.

U 11 Şampiyonu Buca Spor ve U 12 Şampiyonu Murat Germen Spor Kulübü oldu

U 11’ler final maçında, Genç Özgür’ü 3-0 yenen Buca Spor Şampiyon ve 3’üncü Çamdibi Gücü oldu. U 12’lerde, Genç Özgür ile 2-2 berabere tamamladığı final maçını penaltı atışları ile kazanan Murat Germen Spor Şampiyon ve 3’üncü Yamaç Gücü oldu.

Başkan Fatih Gürbüz tebrik etti

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, ‘1. Phokaia Çocuklar Futbol Turnuvası’nda kazanan ve katılan tüm sporcuları ve kulüpleri tebrik etti.

Kupalar ve Madalyalar verildi

Foça Belediyesi Nihat Hüsenay Stadı’nda oynanan final maçlarının ardından, Foça Belediyesi Başkan Vekili Meclis Üyesi Hakan Barçın; şampiyonluk kazanan, dereceye giren ve turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporculara kupa, madalya ve teşekkür belgelerini takdim etti.